Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Rejestracja

Aby wziąć udział w konferencji prosimy zapoznać się z regulaminem, polityką prywatności oraz wypełnić poniższy formularz.

Koszt udziału w Konferencji dla Managerów, Dyrektorów i Specjalistów HR z Centrów Usług Biznesowych i IT wynosi 2950 zł netto.

W przypadku rejestracji więcej niż 1 osoby z firmy - ATRAKCYJNE RABATY! a. 2 osoby: I osoba – koszt 100%, II osoba – 10% rabatu. b. 3 osoby i więcej: I osoba – koszt 100%, II osoba – 10% rabatu, III osoba i kolejne – 20% rabatu.

W przypadku osób działających w innych branżach niż wyżej wymieniona, firm konkurencyjnych organizatorowi, dostawców produktów i usług dla Centrów Biznesowych oraz freelancerów koszt uczestnictwa wynosi 3 990 zł netto. Cena ta nie podlega ewentualnym promocjom cenowym.

Cena obejmuje: udział w 2 dniach konferencji, materiały merytoryczne dla Uczestników, przerwy kawowe, 2 x lunch oraz udział w koktajlu.
Cena nie obejmuje: noclegów oraz kosztów dojazdu Uczestnika.Liczba miejsc ograniczona!

Dane uczestnika

01

Dane do faktury

02
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]