Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Krzysztof Przybylski

Wicemistrz Świata Gamifikacji i Lojalności LoyaltyGames 2014 (Gamfi Sp. z o.o.)

Ekspert gamifikacji, projektant procesów trwałego zaangażowania wokół produktów i usług. Wice-mistrz Świata Gamifikacji i Lojalności LoyaltyGames 2014. Poprzez stosowanie gamifikacji udowadnia, że inwestycja w tworzenie customer/employee experience przynosi nadzwyczajne i długofalowe rezultaty. Fascynują go nowe technologie, a w szczególności ich wpływ na najnowsze trendy biznesowe i zachodzące zmiany społeczne. Prowadził międzynarodowe projekty informatyczne w takich firmach jak Mercedes-Benz i Procter & Gamble, w której pełnił dodatkowo rolę Analityka ds. Innowacji. Zdobytą wiedzę połączył ze swoją drugą pasją, którą są gry. Od roku 2008 projektuje i prowadzi gry symulacyjne oraz biznesowe dla międzynarodowych korporacji, organizacji non-profit i studiów Executive MBA. Od 2010 promuje gamifikacje, jako skuteczną strategię zmiany i udoskonalania procesów biznesowych. Uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem i posiadaną wiedzą w niekonwencjonalnie angażujący sposób. Jest wielokrotnie nagradzanym trenerem, facylitatorem sesji kreatywnych oraz cenionym prezenterem (m.in. keynote speaker konferencji Gamifikacja – Puls Biznesu w Warszawie, Thought Leader Conference w Berlinie, Digital Learning Congress w Warszawie).

Temat: Gamifikacja: zabawa opcjonalna... wyniki gwarantowane, czyli jak skutecznie angażować pracowników.

Opis wystąpienia: Gamifikacja jest często przedstawiana ze szczególnym podkreśleniem czynnika zabawy (tzw. fun`u), który musi zostać dodany do typowego trybu pracy lub procesów rozwoju kompetencji. Najczęściej poprzez wprowadzenie takich elementów jak odrealniona fabuła, wirtualne dobra i światy, czy też gry same w sobie. W czasie prelekcji Krzysztof pokaże na przykładach i udowodni, że te czynniki wcale nie muszą wpływać na efektywność zgamifikowanych rozwiązań. I że dobrze zaprojektowana gamifikacja skutecznie wpływa na zaangażowanie pracowników nawet, gdy jest ich pozbawiona. Uczestnicy poznają kluczowe elementy rozwiązań wykorzystujących gamifikację do budowania zaangażowania opartego na pobudzaniu motywacji wewnętrznej w miejscu pracy. Zaprezentowane zostaną przykłady z Polski i ze świata, które będą podstawą do wspólnego opracowania najlepszych praktyk projektowania takich rozwiązań. W grupach uczestnicy będą mogli w praktyce wypróbować poznaną wiedzę i zdobyte umiejętności oraz samodzielnie stworzyć podstawy rozwiązania wspierającego motywację pracowników w takich obszarach jak: - wsparcie rozwoju pracowników (szkolenia stacjonarne, e-learning, nawyk samokształcenia), - poprawa skuteczności komunikacji wewnętrznej wokół kluczowych inicjatyw, - zwiększenie atrakcyjności procesu rekrutacyjnego (działania Employer Branding), - angażowanie pracowników wokół programów typu wellness i CSR, - budowanie społeczności pracowników, zacieśnianie więzi zespołowych i przełamywanie silosów, - wsparcie dla oddolnych inicjatyw w obszarach usprawnień i innowacji, - zwiększenie zaangażowania i motywacji własnych i partnerskich sił sprzedaży.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.