Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Edycja 2019

Szósta, baletowa edycja Konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT już za nami. W dniach 10-11 października spotkali się HR Managerowie, Dyrektorzy i kluczowi Specjaliści z branży, by razem postawić „HR na Pointach”.Użyta przez Organizatorów metafora baletowa tylko na pozór miała dalekie konotacje z HR. Taniec baletowy na pointach, to przejście na wyższy poziom w sztuce tanecznej, to zwrócenie się ku precyzji, doskonaleniu i silniejszemu rozwijaniu aspektów technicznych. Dlatego właśnie, by pokazać ciągły rozwój, procesualność pewnych rozwiązań, program konferencji został oparty na cyklu Deminga: Plan-Do-Check-Act, a więc na zasadzie nieustannego ulepszania i doskonalenia. Edycja 2019 zdobyła absolutnie najwyższe noty w całej historii naszego eventu – i to zarówno za Merytorykę jak i za Organizację. Widząc Państwa zadowolenie, wiemy, że warto inspirować! Bardzo dziękujemy za udział i wyrazy uznania. To prawdziwy zaszczyt móc po raz kolejny organizować dla Państwa to wydarzenie. Mierzymy coraz wyżej i na pewno na tym nie poprzestaniemy! Myślami wybiegamy już w przyszłość i zaczynamy przygotowania do kolejnej, już siódmej edycji. Do zobaczenia w 2020!

RELACJA 2019

Przedstawiamy państwu relację z edycji 2019.
""

Opinie uczestników


Marzena Cielesz

HR Manager
Phlexglobal Poland

W Konferencji HR w Centrach brałam udział po raz pierwszy i już teraz wiem, że nie ostatni. Konferencje tego typu są niezwykle potrzebne w dynamicznie rozwijającym się obszarze HR i IT.
Prelegenci zostali świetnie dobrani, otwarcie przekazywali uczestnikom swoją wiedzę, doświadczenie i spostrzeżenia. Nieoceniona jest możliwość spotkania się z profesjonalistami – których właśnie poznałam dzięki edycji 2019. Poziom merytoryczny całej dyskusji spowodował przypływ wielu pomysłów, które w najbliższym czasie przełożę na działania.
Atmosfera była wspaniała a cała oprawa konferencji była przygotowana na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału i do zobaczenia za rok!

dr Magdalena Szura

HR Business Partner
EME Aero

Wszyscy wiemy, że nie jest łatwo wygospodarować dwa dni w napiętym kalendarzu na udział w konferencji. Jednak TAKIE dwa dni to świetna inwestycja w rozwój własny i rozwój firmy, w której się pracuje. Różnorodność tematów wystąpień, podejścia prelegentów do wyzwań współczesnego HR, pozwala na korzyści również dla firm produkcyjnych, nie tylko SSC i BPO. Po Konferencji HR w Centrach wróciłam bogatsza o inspiracje, gotowe rozwiązania do wdrożenia, a także o nowe kontakty.

Małgorzata Kowalska

Koordynator ds. Zasobów Ludzkich i Administracji
Timken

Miałam przyjemność uczestniczyć w czterech z sześciu edycji HR w Centrach i zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko organizacji całości wydarzenia, ale przede wszystkim inspirujących tematów ubranych w szaty profesjonalnych i porywających wystąpień. Zawsze powracam do swojej HR-owej codzienności zmotywowana i pełna nowych pasji. Wart docenienia jest również fakt, że organizatorzy wspierają i motywują do zawiązywania nowych znajomości, poszerzania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami poprzez różne formy – te bardziej tradycyjne jak i nowoczesne. To daje cudowne rezultaty, gdzie świat HR staje się bardziej otwarty na nowe perspektywy. Zdecydowanie nie opuszczę kolejnej edycji.

Ewa Waleczko

Manager HR
Alexander Mann Solutions Poland

W tym roku miałam okazję już po raz drugi uczestniczyć w Konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT. Uważam, że jest to wydarzenie, na które na pewno warto zwrócić uwagę. Wyróżnia się profesjonalnym przygotowaniem zarówno merytorycznym, jak i organizacyjnym. Świetnie dobrani prelegenci, eksperci w swoich dziedzinach bardzo często praktycy, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami oraz praktykami, a nie tylko teorią. Konferencja jest ogromna dawką wiedzy i inspiracją w zakresie nowych narzędzi i praktyk HR, jak również okazją do poznania specjalistów z branży. Polecam!

Dariusz Pastuła

Dyrektor ds. Personalnych
Aon

Konferencja HR w Centrach osadza nie tylko HR-owe rozważania w mocno biznesowym kontekście, w jakim wszyscy działamy, ale daje też dużą dawkę inspiracji, co pozwala nam wyrwać się z zastanych konwencji i sztampowego sposobu myślenia. To jedyna konferencja zrywająca z hermetyczną apologią działów personalnych i szablonowym podziałem na HR i biznes.

Prelegenci

Greg Albrecht

Founding Partner, doradca zarządów, mówca i inwestor
Albrecht&Partners

Przedsiębiorca i doradca zarządów. Wraz z zespołem Albrecht&Partners doradza w obszarze przywództwa i strategii biznesu. Współtworzy i inwestuje w startupy - m.in. w Sundose - pierwszy w pełni spe

Paweł Brodziński

CEO
Lunar Logic

Jest doświadczonym liderem zespołów tworzących oprogramowanie. W swojej karierze zarządzał zespołami od kilku do 150 inżynierów. Formalnie jest prezesem Lunar Logic. Forma

Kamila Głogowska

HR Business Partner
Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Z HR związana ponad 10 lat, a jej zainteresowania krążą wokół programów rozwojowych oraz budowania zaangażowania wśród pracowników. Wierzy w wewnętrzny Employer Branding. W codziennej pracy z zespołami stawia na pr

Marcin Aks Grochowina

Scrum Master & Agile Coach
FreshMail, Agile Nuts

Z internetem jest związany od ponad 10 lat. Obecnie jako Scrum Master we FreshMailu rozwija system do obsługi kampanii email marketingowych. Wcześniej zarządzał projektami w agencjach interaktywnych, tworząc kampanie dla klientów takich jak Dano

Michał Kanarkiewicz

Wykładowca MBA, szachista, trener, autor 4 książek, mówca inspiracyjny TEDx
Kanarkiewicz Strategy Consulting

Uczy myśleć strategicznie poprzez grę w szachy. Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć.

Łukasz Kobus

Business Development Manager
CIMA

Manager z 10-letnim doświadczeniem w rozwijaniu biznesu i doradztwie w obszarze nowoczesnych technologii. Działając w sektorze prywatnym i publicznym wprowadzał na polski rynek najwyższej klasy rozwiązania technologiczne japońskich i brytyjskich korpor

Romek Lubaczewski

Partner
PwC Polska

Romek Lubaczewski jest partnerem w dziale usług doradczych. W PwC pracuje od ponad 28 lat. Romek jest Partnerem Prowadzącym Zespół SS&O w regionie Europy Środkowej i Wschodniej wraz z którym prowadził ponad 200 projektów i otwo

dr Małgorzata Majewska

Językoznawczyni
Uniwersytet Jagielloński

Od osiemnastu lat uczy, zarówno na uczelni, jak poza uniwersyteckimi murami, o tym jak język pokazuje świat mówiącego i jak używać języka, by lepiej zrozumieć i (po) rozumieć się z drugą osobą, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, ja

Agnieszka Piotrowska

Właściciel, Soul Coach, trener, wieloletni Manager HR w korporacjach
Smart Leadership

Coach, mentor i trener biznesu specjalizujący się projektach rozwoju kompetencji liderskich. Doświadczony praktyk HR i menedżerka z 20-letnim stażem pracy w środowisku korporacyjnym.

Karina Popieluch

Konsultant, Trener biznesu, Wykładowca Akademicki
KaiZen HR

Absolwentka m.in. MBA (Koźmiński Business School), Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu oraz studiów: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz ZZL.

dr Piotr Prokopowicz

Pogromca mitów menedżerskich / Co-Founder
UJ / University of Maryland / Freenovation

Psycholog i socjolog organizacji, doświadczony trener, mówca i popularyzator nauki. Ekspert w zakresie zarządzania kulturą organizacyjną, innowacji i przywództwa.

Tomasz Wronkowski

Dyrektor IT i Operacji
Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, Executive MBA, z 20-tnim doświadczeniem w zakresie IT, Service Delivery oraz Business Development. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze rozwoju systemów informatycznych, analizy biznesowej, zarządzaniu pr

Katarzyna Zadrożna

Culture & Communication Global Lead
AmRest

Posiada wszechstronne doświadczenie zawodowe z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, PR, budowania wizerunku pracodawcy, marketingu, zaangażowania pracowników, rekrutacji, społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji, Talent Development Manager
Aon / Advisory Group TEST Human Resources

Od kilkunastu lat związany z branżą HR. Jako Talent Development Manager w firmie Aon odpowiada za zarządzanie programami rozwojowymi, wdrażanie rozwiązań wspierających zarządzanie talentami, prowadzenie projektów oraz doradztwo HR.

zobacz wszystkich

Program

Dzień 1 PLAN, DO Czwartek, 10 października 2019
9:30-10:00

Kawa na dobry początek dnia

10:00-10:20

Powitanie Uczestników i poranna rozgrzewka.

Jacek Sysak
Dyrektor Merytoryczny Konferencji, Talent Development Manager

Jarosław Pięta
Organizator Konferencji, Członek Zarządu

Adela Zacharzewska
Organizator Konferencji, Członek Zarządu

Aon / Advisory Group TEST Human Resources

Advisory Group TEST Human Resources

Advisory Group TEST Human Resources

10:20-11:05

Sesja I Inspiracje

Jak zamienić taktyczne operacje w strategiczne myślenie w działach HR?

Michał Kanarkiewicz
Wykładowca MBA, szachista, trener, autor 4 książek, mówca inspiracyjny TEDx

Kanarkiewicz Strategy Consulting

11:05-11:25

Sesja II

W sieci benefitów. Co motywuje pracowników z branży IT?

Tomasz Wronkowski
Dyrektor IT i Operacji

Kamila Głogowska
HR Business Partner

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

11:25-11:40

Przerwa kawowa

11:40-12:25

Sesja III Praktyki HR

Przepis na radosną organizację - jak wyzwalać wśród pracowników współodpowiedzialność za radość w pracy.

Katarzyna Zadrożna
Culture & Communication Global Lead

AmRest

12:25-13:10

Sesja IV Perspektywa biznesowa

Transformacja, automatyzacja, added value - czy to wszystko co nas czeka na rynku SSC?

Romek Lubaczewski
Partner

PwC Polska

13:10-14:10

Lunch

14:10-14-55

Sesja V Perspektywa biznesowa

Rekrutować inaczej: zatrudnianie i dbanie o pracownika w progresywnych organizacjach.

Paweł Brodziński
CEO

Lunar Logic

14:55-15:10

Przerwa kawowa

15:10-15:55

Sesja VI Praktyki HR

Zarządzanie Zmianą 3D.

Karina Popieluch
Konsultant, Trener biznesu, Wykładowca Akademicki

KaiZen HR

15:55-16:40

Sesja VII Inspiracje

Synergia energii, czyli co ma płeć do sukcesu w HR i biznesie.

Agnieszka Piotrowska
Właściciel, Soul Coach, trener, wieloletni Manager HR w korporacjach

Smart Leadership

17:00-21:00

Spacer z przewodnikiem, networking i wieczorna integracja 

Dzień 2 CHECK, ACT Piątek, 11 października 2019
8:30-9:00

Kawa na dobry początek dnia

9:00-9:15

Poranna rozgrzewka.

Jacek Sysak
Dyrektor Merytoryczny Konferencji, Talent Development Manager

Aon / Advisory Group TEST Human Resources

9:15-10:15

Sesja I Perspektywa biznesowa

Ageism (nie) jest ok, albo jak obalić ostatni bastion dyskryminacji w zarządzaniu.

dr Piotr Prokopowicz
Pogromca mitów menedżerskich / Co-Founder

UJ / University of Maryland / Freenovation

10:15-10:35

Sesja II 

Nowy model kompetencji finansowych - Kwalifikacja Profesjonalna CIMA

Łukasz Kobus
Business Development Manager

CIMA

10:35-10:50

Przerwa kawowa

10:50-11:35

Sesja III Praktyki HR

Collaborate & Listen - dlaczego facylitacja i Scrum są nierozerwalnie ze sobą związane.

Marcin Aks Grochowina
Scrum Master & Agile Coach

FreshMail, Agile Nuts

11:35-12:35

Sesja IV Inspiracje

Język nowych mediów i komunikacja bez przemocy w nowoczesnym świecie hejtu.

dr Małgorzata Majewska
Językoznawczyni

Uniwersytet Jagielloński

12:35-12:55

Przerwa kawowa

12:55-13:55

Sesja V Inspiracje

Future-proof - jak zmienić sposób pracy, by być przygotowanym na przyszłość.

Greg Albrecht
Founding Partner, doradca zarządów, mówca i inwestor

Albrecht&Partners

13:55-14:30

Podziękowania i zakończenie Konferencji.

Jacek Sysak
Dyrektor Merytoryczny Konferencji, Talent Development Manager

Aon / Advisory Group TEST Human Resources

14:30-16:15

Lunch i popołudniowy networking