Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST
dr Andrzej Bigaj

Adwokat Krakowskiej Izby Adwokackiej
Kancelaria Adwokacka dr Andrzej Bigaj

Adwokat Krakowskiej Izby Adwokackiej, doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalizujący się w indywidualnym, zbiorowym i procesowym prawie pracy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

... dowiedz się więcej
Agata Guzik-Rybkowska

Learning & Development Head Center of Business Services Danone
Grupa Danone

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Managament ICAN Polska, certyfikowany coach ICC. Prawie 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w ramach Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Sprzedaży w fir... dowiedz się więcej

Anna Jaroszewska

Recruitment Manager
EY Global Delivery Services Poland

Z wykształcenia psycholog. Przez swoją dziewięcioletnią karierę zawodową związana jest z branżą HR. Swoją przygodę pracy z ludźmi rozpoczęła w Lufthansie we Frankfurcie nad Menem, wspierając cykle szkoleń dla pracowników HR.

... dowiedz się więcej
Aleksandra Paramuszczak

HR Manager
Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.

Od ponad 4 lat HR Manager w Centrum Usług Wspólnych Grupy Pandora z wcześniejszym doświadczeniem w outsourcingu usług kadrowo-płacowych w EY. Posiada wykształcenie w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Umiejętności Psychologicznych i Neg... dowiedz się więcej

Tina Sobocińska

EMEA PASS People Administration Shared Services Director
Schneider Electric Polska

Ponad 15 lat doświadczenia w HR, w tym ponad 5 lat w HR SSC m.in. w rolach: EMEA HR Shared Services Director, wcześniej HR Business Partner dla Funkcji Globalnych (Finance Shared Services, HR Shared Services, Global Marketing).

... dowiedz się więcej
Natalia Stępień

HR Business Partner
Volvo Polska Sp. z o.o.

Od ponad 6 lat związana z branżą human resources. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Swoją karierę zawodową rozpoczynała od pracy w obszarze outplacementu, następnie zajmowała się procesami rekrutacyjnymi na stanowiska specjalistyczne... dowiedz się więcej

Renata Szostak

Dyrektor ds. Personalnych, Vice President
State Street Bank Polska

Od 2008 roku Dyrektor ds. Personalnych i HR Business Partner w State Street Bank Polska. Odpowiedzialna za pełne spektrum zagadnień zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenie oraz realizację strategii personalnej dla ponad 2900 pracowników między... dowiedz się więcej

Piotr Świętochowski

Senior Sales Manager
Oracle Polska Sp. z o.o.

Humanista z krwi i kości. Z wykształcenia dyplomata, z zamiłowania dobry rozmówca. Posiada 5-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży rozwiązań usługowych oraz IT dla HR.

... dowiedz się więcej
Krzysztof Wiśniak

HR Operations Manager Żywiec Zdrój S.A.
Grupa Danone

Absolwent Politechniki Opolskiej oraz studiów Executive MBA w Robert H. Smith School of Business Uniwersytetu w Maryland. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

... dowiedz się więcej
Adam Wojciechowski

HR Analytics Manager
UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o.

W UBS pełni funkcję HR Analytics Manager, odpowiadając za dostarczanie usług analitycznych w obszarze HR z UBS BSC Kraków oraz Global Recruitment Analytics Lead, odpowiadając globalnie za analitykę w obszarze rekrutacji w ramach UBS Group.

... dowiedz się więcej
Monika Wójcik

HR Analytics Solutions Delivery Head
UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o.

Od 2011 r. zarządza zespołem HR Analytics Solutions w firmie UBS-BSC Poland świadczącym usługi analityczne dla banku globalnie w ramach takich serwisów jak Reporting, Analytics, Development oraz Reward.

... dowiedz się więcej
Beata Wróblewska-Mazurkiewicz

HR Director Poland & Baltic States
Oracle Polska Sp. z o.o.

Od 20 lat w firmach branży IT i FMCG. Pracę rozpoczęła w Unilever, gdzie przepracowała 7 lat we wszystkich częściach organizacji HR.

... dowiedz się więcej
Beata Wrzosek

Talent & Recruitment Head Center of Business Services Danone
Grupa Danone

W Center of Business Services Grupy Danone odpowiada za Zarządzanie Talentami i Rekrutację. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i podyplomowych studiów managerskich na SGH.

... dowiedz się więcej
Anna Marciniak

Menedżer ds. personalnych i administracji
Skanska Property Poland

Do zespołu Skanska Property Poland dołączyła we wrześniu 2013. Jako HR business partner realizowała zadania w Po

... dowiedz się więcej
Ewa Janiszewska-Poszwa

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Ukończyła kierunek Zarządzanie i Marketing, specjalność Zasoby Ludzkie na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, gdzie następnie była wykładowcą akademickim. Od 13 lat pracuje w Sodexo doradzając działom HR jak motywować i nagradzać pracowników... dowiedz się więcej

Organizatorzy

Organizatorami konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych są:

Jarosław Pięta

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Manager i ekspert HR z 27-letnim doświadczeniem konsultingowym w środowisku międzynarodowych korporacji w Polsce. Od 26 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources.

Adela Zacharzewska

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Od 27 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources, jednej z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, specjalizującej się w obsłudze branży SSC/BPO/ITO. Doświadczony manager w dziedzinie executive serach i rekrutacji.

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.