Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Natalia Stępień

HR Business Partner (Volvo Polska Sp. z o.o.)

Od ponad 6 lat związana z branżą human resources. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Swoją karierę zawodową rozpoczynała od pracy w obszarze outplacementu, następnie zajmowała się procesami rekrutacyjnymi na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze IT. Z przyjemnością  wchodzi w rolę assesora Assessment i Development Center, prowadzi szkolenia wewnętrzne. Inspirują ją inni ludzie, a największą pasją jest rozwój talentów przywódczych w organizacji. Obecnie odpowiedzialna za doradztwo dla kadry managerskiej dla globalnego centrum IT w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Temat: Ambasador Kultury, czyli prawa ręka HR. Studium przypadku Volvo Polska. 

Opis wystąpienia:

Bardzo często dwa słowa „kultura organizacyjna” lądują na liście tematów, którymi chcemy się zająć, ale brak czasu lub  pomysłu.

W ramach dzielenia się dobrymi praktykami Barbara i Natalia przedstawią, w jaki sposób pracują w tym obszarze w Volvo Polska.

Odpowiedzą na takie pytania jak:

  • „Dlaczego warto mieć Ambasadora Kultury w organizacji?”
  • „Co robimy, gdy manager prosi o wsparcie w temacie dbania o atmosferę w pracy?”
  • „Kogo warto poprosić o poprowadzenie warsztatu na temat wartości, jakie mamy jako organizacja?”

Natalia i Basia podzielą się narzędziami, które wykorzystują w codziennej pracy z managerami.

Celem warsztatu jest wymiana doświadczeń w obszarze pracy z kulturą organizacyjną i wzajemna inspiracja.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.