Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

organizator

Advisory Group TEST Human Resources

TEST jest firmą konsultingową z 26-letnią tradycją. Współpracujemy z Klientami w zakresie executive search, rekrutacji, konsultingu HR, Raportów Płacowych i systemów wynagradzania oraz szkoleń.

TEST od ponad 15 lat specjalizuje się w obsłudze centrów usług biznesowych i IT. Wsparliśmy powstanie ponad 60 centrów w Polsce, obsadzając w nich ponad 4500 osób od poziomu szefów centrów, poprzez managerów drugiej linii do specjalistów.

Dla centrów usług biznesowych przeprowadziliśmy setki projektów konsultingowych i szkoleniowych z zakresu:

 • tworzenia i modyfikacji systemów ocen okresowych
 • oceny 360°
 • opisów stanowisk
 • wartościowania stanowisk pracy
 • systemów wynagradzania
 • projektów rozwoju talentów i planowania ścieżek kariery
 • projektów Assessment/Development Centre
 • szkoleń dla team leaderów i managerów
Wydaliśmy:Usługi HR dla Centrów

Test Executive

Konsultanci TEST Executive w ciągu dekady pracy dla Klientów z branży SSC/BPO/ITO poznali setki managerów i kluczowych specjalistów z całej Polski – w ostatnich latach wsparliśmy otwarcie ponad 60 centrów w różnych regionach kraju.
Dzięki osobistym kontaktom oraz skutecznemu networkingowi nasi konsultanci poszukują i zatrudniają szefów centrów, HR managerów, managerów procesów w różnorodnych branżach i specjalnościach. Nasi konsultanci pracują z zachowaniem dyskrecji i profesjonalizmu.

Test Recruitment

TEST Recruitment w ciągu ostatnich 15 lat wsparł powstanie ponad 60 centrów usług w całej Polsce. Zatrudniliśmy w nich ponad 4500 pracowników od poziomu szefów centrów, poprzez managerów drugiej linii do specjalistów. Wiele z prowadzonych przez nas projektów to długoterminowe kampanie rekrutacyjne. Pozostajemy w wieloletnich relacjach biznesowych z naszymi Klientami, podążając za kierunkiem rozwoju ich firm – rekrutując kandydatów z coraz wyższymi kompetencjami i unikatową wiedzą merytoryczną.
Warto podkreślić, że wiele z projektów rekrutacyjnych ma formę Assessment Centre, dzięki czemu Klienci otrzymują rekomendacje kandydatów o pożądanym profilu nie tylko zawodowym, ale także motywacyjno-osobowościowym.

Test HR Consulting

Konsultanci TEST HR Consulting to osoby z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów doradczych. Dla branży SSC/BPO/ITO z sukcesem zrealizowali szereg zaawansowanych projektów dotyczących:

 • Analiz rynku pracy pod kątem potrzeb inwestorów
 • Opisów stanowisk
 • Oceniania pracowników (budowanie i modyfikacja systemów oceny okresowej, oceny 360°, audyty personalne, Assessment Center, Development Center)
 • Wynagradzania pracowników (wartościowanie stanowisk pracy, budowanie i modyfikacja systemów wynagradzania i premiowania)
 • Rozwoju potencjału pracowników (diagnoza potencjału pracowników, projekty rozwoju talentów, budowanie ścieżek kariery, szkolenia)
 • Badania satysfakcji i opinii

Test Training & Development

Projekty szkoleniowe i coachingowe realizowane przez TEST Training & Development mają charakter nie tylko czysto szkoleniowy, ale także doradczy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że są one elementem szerszego planu działań rozwojowych. Szkolenia, warsztaty, coachingi, obserwacje uczestniczące są naturalna konsekwencją projektów tj. np. wdrażanie systemów oceny, wzmacnianie funkcji team leaderów, wzmacnianie zaangażowania etc.
Dlatego też usługi szkoleniowo-konsutingowe realizują najbardziej doświadczeni, wielostronni konsultanci Advisory Group TEST Human Resources.

Test Salary Survey

Prowadzi badania wynagrodzeń i benefitów, w wyniku których powstają Raporty Płacowe, między innymi Raport Płacowy SSC/BPO, zawierający informacje o wynagrodzeniach na unikalnych dla branży stanowiskach.
Tworzy również szyte na miarę indywidualne analizy rynku, takie jak np. Analiza oczekiwań kandydatów Shared Services Center o profilu finansowo-księgowym, Analiza dynamiki rozwoju branży SSC/BPO w Krakowie czy Analiza Specjalna dla inwestorów w Małopolsce. Ma również doświadczenie w przeprowadzaniu wartościowania stanowisk i reorganizacji systemów wynagradzania w centrach usług wspólnych. W 2016 roku we współpracy z ASPIRE rozpoczęto realizację specjalnego raportu płacowego skoncentrowanego głównie na firmach z Krakowa - "Kraków SSC/BPO/ITO Salary Benchmark".

Organizatorzy

Organizatorami konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych są:

Jarosław Pięta

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Manager i ekspert HR z 27-letnim doświadczeniem konsultingowym w środowisku międzynarodowych korporacji w Polsce. Od 26 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources.

Adela Zacharzewska

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Od 27 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources, jednej z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, specjalizującej się w obsłudze branży SSC/BPO/ITO. Doświadczony manager w dziedzinie executive serach i rekrutacji.