Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Renata Szostak

Dyrektor ds. Personalnych, Vice President (State Street Bank Polska)

Od 2008 roku Dyrektor ds. Personalnych i HR Business Partner w State Street Bank Polska. Odpowiedzialna za pełne spektrum zagadnień zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenie oraz realizację strategii personalnej dla ponad 2900 pracowników międzynarodowej instytucji finansowej. Aktywnie zaangażowana w projekty rozwoju firmy w Polsce m.in. dynamiczny wzrost w Krakowie oraz otwarcie nowego biura w Gdańsku. Wcześniej z-ca Dyrektora Personalnego w RR Donnelley, gdzie m. in. wspierała od strony HR projekty ekspansji firmy na rynkach rosyjskim i węgierskim (otwarcie działu sprzedaży oraz biura i zakładu produkcyjnego), implementowała nowoczesne narzędzia elektroniczne wspierające administrację kadrową i obszar płac, realizowała projekty rekrutacyjne i programy stażowe dla studentów zagranicznych.
Absolwentka studiów Master of Arts w North London University i MBA na Polish Open University.

 

Temat: You own your career: budowanie zaangażowania i rozwoju opartego na odpowiedzialności pracowników.

Opis wystąpienia:

Firmy na różne sposoby budują motywację, zaangażowanie i wspierają rozwój pracowników. Duża część wysiłku organizacyjnego i nakładów finansowych okazuje się być marnowana lub nietrafiona. Podczas swojego wystąpienia Renata podzieli się doświadczeniami, które narzędzia się wypaliły, a które efektywnie wpływają na rozwój pracowników.

  • Global Inclusion & Diversity, czyli o sile networkingu. Inicjatywy wspierające rozwój zainteresowań i talentów pracowników narzędziem sprzyjającym budowaniu zaangażowania.
  • 70-20-10, czyli o inwestycji w rozwój pracownika. Innowacyjne narzędzia i programy rozwojowe szyte na miarę wyznaczające cele oraz wyzwania.
  • Vibrant Workplace, czyli o promowaniu otwartej komunikacji oraz przyjmowaniu odpowiedzialności za biznes. Zaszczepianie idei „Owner’s mindset”.
wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.