Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Beata Wróblewska-Mazurkiewicz

HR Director Poland & Baltic States (Oracle Polska Sp. z o.o.)

Od 20 lat w firmach branży IT i FMCG. Pracę rozpoczęła w Unilever, gdzie przepracowała 7 lat we wszystkich częściach organizacji HR. W Elektrim S.A. w zespole tworzącym strategię HR dla Grupy Elektrim, odpowiadała za obszar wynagrodzeń i świadczeń. W polskim oddziale Microsoft przez 8 lat odpowiadała za strategię HR w Polsce, krajach Bałtyckich i na Ukrainie. Wprowadziła program Working Mama, liczne programy coachingu indywidualnego i grupowego, narzędzia diagnostyczne i rozwojowe. W tym czasie Microsoft co roku wyróżniany był jako Najlepszy Pracodawca w rankingach Hewitt i Great Place to Work. Od 2010 w Oracle, jako Dyrektor HR w Polsce i Krajach Bałtyckich odpowiada za całość polityki kadrowej. Jako Regionalny Partner Biznesowy HR dla Regionalnych Organizacji Sprzedażowych w Regionie Europy Wschodniej, Środkowej, Afryki i Bliskiego Wschodu pomaga liderom we wdrażaniu polityki HR. Wprowadziła mentoring w organizacji. Z grupą managerek utworzyła i prowadzi inicjatywę Oracle Women Leadership.

 

Temat wystąpienia: Automatyzacja procesów HR - szansa czy zagrożenie dla biznesu?

Opis wystąpienia:

W trakcie warsztatu Uczestnicy zostaną zaproszeni do dyskusji nad nieuchronnym wpływem zmian technologicznych na pracę sektora SSC/BPO/ITO. Czy mamy się czego obawiać? Czy będzie to oznaczało utratę miejsc pracy, czy też powstanie nowych stanowisk, ułatwienia dla pracowników i zwiększenie efektywności biznesowej?

Nie bez znaczenia jest struktura pokoleniowa zatrudnionych pracowników branży SSC/BPO/ITO i przebiegające w szalonym tempie zmiany związane z wszechobecnym Internetem. Wszystko to ma ogromny wpływ na oczekiwania i preferencje pracowników. Podczas warsztatu poszukamy odpowiedzi na pytanie jak wyglądają nowoczesne systemy HR, w których narzędzia społecznościowe, analizy i urządzenia mobilne są naturalnymi elementami procesów.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.