Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Beata Wrzosek

Talent & Recruitment Head Center of Business Services Danone (Grupa Danone)

W Center of Business Services Grupy Danone odpowiada za Zarządzanie Talentami i Rekrutację. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i podyplomowych studiów managerskich na SGH. Od 15 lat związana z Grupą Danone i obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Profesjonalną karierę zawodową zaczynała w Danone Sp. z o.o. w części mlecznej biznesu w dziale HR. Po 3 latach przeszła do Żywiec Zdrój (dywizja wodna), gdzie jako HR Manager odpowiadała za takie obszary jak: komunikacja wewnętrzna, szkolenia i rozwój, benefity i wynagrodzenia oraz wsparcie biznes partnera dla działów komercyjnych i wspierających. Po 6 latach wróciła do dywizji mlecznej, gdzie wraz z zespołem HR Biznes Partnerów odpowiadała za działy komercyjne, wspierające, a także za część działów operacyjnych z fabryką w Warszawie włącznie. Od lipca 2016 w Center of Business Services Grupy Danone będzie odpowiadać za Zarządzanie Talentami i Rekrutację dla wszystkich spółek Grupy w Polsce i krajach Bałtyckich wraz z 7-osobowym zespołem. Doświadczony praktyk w zarządzaniu zmianami organizacyjnymi i reorganizacjami.

Temat: Jak nie pogubić wagonów, gdy pociąg jedzie z maksymalną prędkością? Budowanie efektywnej, a nie tylko efektownej współpracy pomiędzy HRBP a shared service na przykładzie wdrożenia Center of Business Services w Grupie Danone.

Opis wystąpienia: 

W wystąpieniu Prelegenci opowiedzą o doświadczeniach Grupy Danone, która na nowo pisze swoją historię:

  • jak odnaleźć się po zmianie roli HRBP po uruchomieniu wewnętrznego shared service?
  • jak biznes reaguje na tę zmianę?
  • kto za co odpowiada – jak się w tym nie pogubić?
  • jak angażować w budowanie procesów i jak tworzyć nowe role kiedy wszystko się zmienia?
  • a kiedy wydaje Ci się, że wszystko masz opanowane, to na pewno się mylisz...
wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.