Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Anna Jaroszewska

Recruitment Manager (EY Global Delivery Services Poland)

Z wykształcenia psycholog. Przez swoją dziewięcioletnią karierę zawodową związana jest z branżą HR. Swoją przygodę pracy z ludźmi rozpoczęła w Lufthansie we Frankfurcie nad Menem, wspierając cykle szkoleń dla pracowników HR. Po powrocie z Niemiec zamieszkała we Wrocławiu, kontynuując zainteresowania zawodowe w obszarze rekrutacji oraz szkoleń. Od półtora roku jest managerem ds. rekrutacji w EY Global Delivery Services Poland.

Jest entuzjastką otwartej i partnerskiej komunikacji, szczególną wagę przykładając do umiejętności słuchania oraz zarządzania zasobami emocjonalnymi.

 

Temat: Różnorodność kulturowa a rynek pracy. Jak przygotować dział HR do zmian w kontekście międzynarodowych rekrutacji?

Opis wystąpienia:

Na podstawie prognoz dotyczących danych demograficznych obejmujących okres do 2020 roku możemy wnioskować jak będzie wyglądał rynek pracy w następnych latach. Zatrudnianie osób z różnych zakątków świata nie będzie okazjonalne, czy dyktowane limitowaną dostępnością umiejętności na rynku polskim, lecz stanie się codziennością.

W swoim wystąpieniu Anna chciałaby omówić – na podstawie zebranych doświadczeń - z jakimi wyzwaniami będziemy się mierzyć podczas rekrutacji kandydatów na międzynarodowym rynku pracy i jakie działania możemy podjąć, by przygotować na nie dział HR.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.