Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Krzysztof Wiśniak

HR Operations Manager Żywiec Zdrój S.A. (Grupa Danone)

Absolwent Politechniki Opolskiej oraz studiów Executive MBA w Robert H. Smith School of Business Uniwersytetu w Maryland. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Wieloletni pracownik i manager działów sprzedaży i działów personalnych w firmach branży FMCG (m.in. Unilever Polska S.A., SSL Healthcare Polska Sp. z o.o., Grupa Danone). W sprzedaży pracę rozpoczynał jako merchandiser, a zakończył jako Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiedzialny za sprzedaż na terenie ¼ Polski. W latach 2007-2014 pracował w Dziale Personalnym Grupy Żywiec S.A., zaczynając od stanowiska Trenera, poprzez HR Business Partnera, a na Dyrektorze ds. Rozwoju kończąc. Od 2014 roku jest odpowiedzialny za HR w części operacyjnej Żywiec Zdrój S.A. (Grupa Danone). Zarządza 4-osobowym zespołem HR Business Partnerów.

 

Temat: Jak nie pogubić wagonów, gdy pociąg jedzie z maksymalną prędkością? Budowanie efektywnej, a nie tylko efektownej współpracy pomiędzy HRBP a shared service na przykładzie wdrożenia Center of Business Services w Grupie Danone.

Opis wystąpienia: 

W wystąpieniu Prelegenci opowiedzą o doświadczeniach Grupy Danone, która na nowo pisze swoją historię:

  • jak odnaleźć się po zmianie roli HRBP po uruchomieniu wewnętrznego shared service?
  • jak biznes reaguje na tę zmianę?
  • kto za co odpowiada – jak się w tym nie pogubić?
  • jak angażować w budowanie procesów i jak tworzyć nowe role kiedy wszystko się zmienia?
  • a kiedy wydaje Ci się, że wszystko masz opanowane, to na pewno się mylisz...
wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.