Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Agnieszka Piotrowska

Właściciel, Soul Coach, trener, wieloletni Manager HR w korporacjach (Smart Leadership)

Coach, mentor i trener biznesu specjalizujący się projektach rozwoju kompetencji liderskich. Doświadczony praktyk HR i menedżerka z 20-letnim stażem pracy w środowisku korporacyjnym. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia z przywództwa oraz indywidualne i zespołowe procesy coachingowe dla menedżerów różnych szczebli zarządzania. Wspiera liderów w procesach przeprowadzania zmian, w budowaniu wizji i strategii, budowaniu autorytetu i usprawnianiu komunikacji w zespole. Ze szczególną uwagą wspiera kobiety-liderki we wzmacnianiu ich pewności siebie, poczucia wpływu i radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.

 

Temat wystąpienia: Synergia energii, czyli co ma płeć do sukcesu w HR i biznesie.

Opis: Otwarcie lub w sposób podświadomy jesteśmy programowani od dzieciństwa na społecznie akceptowalne zachowania, które zależą w dużej mierze od płci. Jestem kobietą, a więc powinnam być wspaniałą matką. Jestem mężczyzną, więc nie pozwalam sobie na słabość. Te i podobne przekonania determinują często nasze codzienne wybory i sposoby działania. Również w sferze zawodowej. Płeć tak często staje się nieodłączną częścią naszej tożsamości, że blokuje nas przed działaniem w zgodzie ze sobą. Bardzo często podświadomie.
Tymczasem każdy z nas ma dostęp do sposobów działania niezależnych od płci. Kiedy odrzucimy stereotypy i popatrzymy na siebie jak na mieszankę energii, zarówno męskiej jak i żeńskiej, uświadomimy sobie wady i zalety każdej z nich i nauczymy się je harmonijnie wykorzystywać w konkretnych okolicznościach, możemy zacząć żyć i działać w zgodzie z naszą indywidualnością. Staniemy się bardziej skuteczni w działaniu i realizowaniu celów. Możemy mocniej spełniać się w rolach, które pełnimy.  Wzmocnić spokój wewnętrzny, którego brakuje nam na co dzień. 
Czym charakteryzują się te energie? W jaki sposób mogą nas wspierać w biznesie? Jakie mają przełożenie na oczekiwania wobec liderów przyszłości? I wreszcie jak nad nimi pracować, indywidualnie i na poziomie organizacji, żeby wzmacniać efektywność i zadowolenie z życia?

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.