Do konferencji pozostało

dni:16
godzin:19
minut:9
sekund:25

Marcin Aks Grochowina

Scrum Master & Agile Coach (FreshMail, Agile Nuts)

Z internetem jest związany od ponad 10 lat. Obecnie jako Scrum Master we FreshMailu rozwija system do obsługi kampanii email marketingowych. Wcześniej zarządzał projektami w agencjach interaktywnych, tworząc kampanie dla klientów takich jak Danone, Reckitt Benckiser czy General Motors. Jest fanem zwinności i kultury eksperymentu. Współtworzy projekt Agile Nuts, w ramach którego pomaga pracować z emocjami i uczuciami, by wypracowywać wspólne procesy i praktyki w celu budowania tożsamości zespołów, z którymi pracujemy. Prywatnie: dużo je, chodzi w czapkach i kolekcjonuje płyty, głównie winylowe. Nadużywa słowa „uszanowanko”.

Temat wystąpienia: Collaborate & Listen - dlaczego facylitacja i Scrum są nierozerwalnie ze sobą związane.

Opis: „Manifest zwinnego programowania” obchodzi w tym roku 18. urodziny. Agile przeżywa kolejną falę popularności. Są tacy, którzy słysząc to hasło dostają już dreszczy. Coraz częściej w rozmowach z członkami zespołów programistycznych Marcin słyszy: „próbowaliśmy Scruma, ale u nas się nie sprawdził”. Gdy jednak zaczyna drążyć temat, okazuje się, że problem leżał w przejrzystości komunikacji i procesów. A wynikało to z zaburzenia któregoś z filarów Scruma albo którejś z wartości Agile Manifesto. 

W trakcie swojej prelekcji Marcin zaprosi Państwa do swojego świata - od „Autostopem przez galaktykę”, przez Snowbird w stanie Utah, przewodnik po zasadach gry w Scruma, szesnaście postaw Scrum Mastera (tych dysfunkcyjnych, jak i wzorcowych), po modele faz rozwoju zespołu według Herona i Tuckmana. Uporządkuje zwinne podstawy i opowie o roli Scrum Mastera, skupiając się w szczególności na aspekcie facylitacji.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.