Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Anna Marciniak

Menedżer ds. personalnych i administracji (Skanska Property Poland)

Do zespołu Skanska Property Poland dołączyła we wrześniu 2013. Jako HR business partner realizowała zadania w Polsce i na Węgrzech. W marcu 2016 roku została menedżerem ds. personalnych i administracji w Skanska Property Poland, dołączając do grupy zarządzającej spółką. Jest odpowiedzialna za wdrożenie globalnej strategii HR na poziomie lokalnym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w największych firmach sektora energetycznego - w Vattenfall Group czy w Grupie Enea. Ukończyła studia podyplomowe Psychologii Biznesu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz HR Management w Szkole Głównej Handlowej.

 

Temat: Activity Based Working w zarządzaniu rotacją pracowników. 

Activity Based Working (ABW) dzisiaj jeszcze traktowane jako ciekawostka, może wkrótce stać się ważnym, dodatkowym elementem w budowaniu zaangażowania zespołu. „Codziennie realizuję zadania w sposób, który najbardziej mi odpowiada” – tak chciałby powiedzieć każdy z nas. Biuro zaplanowane zgodnie z koncepcją ABW pozwala na szybką i łatwą adaptację nowym pracownikom. Tylko czemu mamy szukać nowych talentów? Może wdrożenie ABW jest sposobem na zatrzymanie obecnych?

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.