Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Dariusz Pastuła

Dyrektor HR (Aon)

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej. Od 13 lat związany z branżą HR, w tym prawie 11 lat jako pracownik firmy Aon, gdzie na początku odpowiedzialny był m.in. za budowanie działu personalnego oraz rekrutację pracowników do nowo powstającego oddziału firmy. Dziś, jako Dyrektor HR, odpowiada za całą politykę personalną Aon w Krakowie, zarządzając strategią procesów rekrutacyjnych, employer brandingu czy rozwoju talentów, realizując również globalne aspiracje Aon i rozwijając wizerunek firmy na rynku pracy jako chętnie wybieranego pracodawcy. Dodatkowo, jako członek lokalnej kadry zarządzającej ma wpływ  na strategiczne kierunki rozwoju firmy. W swej codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na  kwestię wdrażania i promowania wśród pracowników idei Aon Wellbeing i Activity Based Working.

 

Temat: Dane, dane, dane – mierzyć czy nie mierzyć, oto jest pytanie. O wskaźnikach HR inaczej.

Powiedzieć, że pomiar w HR jest ważny, to nic nie powiedzieć. Działy personalne prześcigują się w ilości danych, jakie mierzą. Liczba kolorowych, wymyślnych wykresów zapiera dech w piersiach i przyprawia o zawrót głowy. W formule intelektualnego sporu, prelegenci przeanalizują podstawowe mierniki (rotacji czy zaangażowania). Zastanowią się, jak należy je rozumieć, czy same dane są wystarczające i czy... warto je w ogóle mierzyć. Zakwestionują dotychczasowe podejścia i wrzucą prowokacyjne kamienie do ogródka działów personalnych. Zainspirują do stawiania nieoczywistych i niejednoznacznych wniosków i podejmowania niekonwencjonalnych działań. Jak, analizując teraźniejszość, myśleć strategicznie o przyszłości i jak skutecznie dostosowywać rozwiązania, które sprawdzą się na tak dynamicznym i wymagającym rynku, jakim jest SSC.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.