Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Sylwia Królikowska-Evenhuis

Trener, Psycholog Biznesu (Van Dahlen Group)

Sylwia z wykształcenia jest psychologiem (ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, specjalizacja psychologia biznesu, zarządzanie zmianą), z zawodu trenerem biznesu, a z zamiłowania supernianią dla menedżerów. Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m. in. BNP Paribas, Capita, Shell, State Street, UBS, Unilever i wiele innych. Najchętniej prowadzi szkolenia z zakresu przywództwa i zarządzania pracownikami. Sylwia posiada międzynarodowe doświadczenie trenerskie - prowadziła szkolenia dla menedżerów centrów finansowych w Indiach, Malezji, Filipinach oraz w Anglii. Często dzieli się swoją wiedzą w ramach konferencji i seminariów w Polsce oraz na świecie, aktywnie uczestniczy w działaniach Women Business Network. Jest autorką książki „P.R.O.M.O.T.E. ® czyli awansuj szybciej i zarabiaj więcej”, na łamach której radzi co zrobić, by pracować mądrzej i efektywniej. Prywatnie żona, mama i pasjonatka dalekich azjatyckich podróży.

 

Temat: Leadership w trudnych czasach, czyli jak budować autorytet lidera w przypadku dużej rotacji?

„Przychodzi się do firmy, odchodzi od szefa” – głosi powtarzane przez pracowników powiedzenie. Nie zawsze jest ono prawdą, jednak w czasach gdy to firmy walczą o pracowników, a nie pracownicy o etat, warto zadać sobie pytanie - co definiuje skutecznych liderów? Jak motywować pracowników Pokolenia Y, a jak Pokolenia Z? Co buduje autorytet lidera, za którym pracownicy podążają nie dlatego, że muszą ale dlatego że chcą? I w końcu – co zrobić, by zmniejszyć rotację pracowników, zbudować zmotywowany i efektywny zespół?

Sylwia Królikowska jest supernianią dla managerów i od 15 lat wspiera liderów w podnoszeniu skuteczności działania. W trakcie swojego wystąpienia podzieli się sprawdzonymi rozwiązaniami, co zrobić, żeby być szefem, od którego pracownicy nie będą odchodzili.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.