Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Jarosław Pięta

Członek Zarządu (Advisory Group TEST Human Resources)

Manager i ekspert HR z 26-letnim doświadczeniem konsultingowym w środowisku międzynarodowych korporacji w Polsce. Od 26 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources. Ekspert branży centrów usług wspólnych i produkcji. Zarządzał kompleksowymi rekrutacjami dla centrów usług biznesowych, międzynarodowych korporacji w Polsce, w ramach których zatrudniono w latach 2003 - 2013 ponad 2,8 tys. osób na wszystkich poziomach stanowisk od CEO do entry level oraz zakładów produkcyjnych międzynarodowych korporacji w Polsce, w ramach których w latach 1995 – 2013 zatrudniono ponad 3,1 tys. osób na wszystkich poziomach stanowisk od Plant Managerów, Specjalistów i pracowników liniowych. Ekspert w dziedzinie badania płac i raportów placowych w Polsce.

 

Temat: Dokąd zmierza outsourcing? 

Od ponad dekady obserwujemy dynamiczny wzrost sektora centrów usług biznesowych w Polsce, będący efektem niespotykanego wcześniej zainteresowania zachodnich inwestorów, dążących do podniesienia konkurencyjności swoich firm. To unikalny okres w najnowszej historii Polski, którego jesteśmy świadkami i zarazem beneficjentami. Jarek podsumuje dane dotyczące tego rynku w Polsce, a także trendy i przewidywania co do jego dalszego rozwoju. Andrew skupi się na przedstawieniu najnowszych badań dotyczących rozwoju sektora centrów usług biznesowych w Krakowie, miasta sukcesu, którego drogą podążają kolejne ośrodki w Polsce. W wystąpieniu Andrew przedstawi te zjawiska i dobre praktyki, które złożyły się na ten fenomenalny rezultat.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.