Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Krzysztof Bujak

Senior Manager (Advisory Group TEST Human Resources)

Od 10 lat związany z Advisory Group TEST Human Resources. Aktualnie zarządza pracą Działu Analiz i Raportów Płacowych oraz odpowiada za realizację projektów restrukturyzacji systemów wynagrodzeń. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu motywowania pracowników i wynagradzania opublikowanych w prasie branżowej (m.in. Personel Plus, Personel i Zarządzanie, etc.). Udziela również komentarzy eksperckich dla: Rzeczpospolita, Puls Biznesu, Money.pl i innych. Uczestnik i prelegent kluczowych konferencji branży Human Resources. Swoje zainteresowania koncentruje na najnowszych trendach „miękkiego” i „twardego” zarządzania zasobami ludzkimi oraz HRM jako jednej ze strategicznych funkcji przedsiębiorstwa.

 

Temat: Co tak naprawdę wpływa na rotację, czyli dlaczego wynagrodzenie nie jest najważniejsze?

Dynamiczny wzrost, wysoka rotacja, wygórowane oczekiwania płacowe, trudności ze znalezieniem pracowników - czy to cały obraz aktualnej sytuacji w branży SSC/BPO/IT? Jak rozróżnić fakty od fake newsów? Na co zwracać uwagę podejmując decyzje?  Czy nowe problemy wymagają innowacyjnych rozwiązań? Na te i inne pytania spędzające sen z powiek HR-owców w centrach usług biznesowych poszukamy wspólnie odpowiedzi podczas tego spotkania.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.