Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

dr Andrzej Bigaj

Ekspert prawa pracy (Kancelaria Adwokacka dr Andrzej Bigaj)

Adwokat Krakowskiej Izby Adwokackiej, doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalizujący się w indywidualnym, zbiorowym i procesowym prawie pracy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładowca współpracujący z Wyższą Szkołą Europejską im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie, Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie oraz Izbą Komorniczą w Krakowie.

Publikacje                  

A. Bigaj, Oczywistość popełnienia przestępstwa jako przesłanka rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika. Problem konstytucyjny, Monitor Prawa Pracy, nr 4/2016.

A. Bigaj, Prawo do urlopu wypoczynkowego, Warszawa 2015.

A. Bigaj, Konstytucyjna problematyka prawa do pracy u progu XXI w., (w:) Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej w pierwszych dekadach XXI wieku wobec wyzwań politycznych, gospodarczych, technologicznych i społecznych, red. S. Biernat, Warszawa 2013.

A. Bigaj, Naruszenie praw pracownika jako przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, Monitor Prawa Pracy, nr 7/2013.

A. Bigaj, Granice swobody umów w kontekście umownego stosunku pracy, Palestra 11-12/2013.

A. Bigaj, Wybrane aspekty ujmowania prawa do wypoczynku , (w:) Aktualne zagadnienia prawa pracy i polityki socjalnej, red. B. Ćwiertniak, Sosnowiec 2013.

A. Bigaj, Charakter prawny urlopu wypoczynkowego, (w:) Studia z zakresu prawa pracy i polityki społecznej, red. A. M. Świątkowski, Kraków 2012.

 

Temat: Zmiany w zakresie ochrony danych osobowych - przygotuj się na 2018. 

Przedmiotem wystąpienia będzie głęboka nowelizacja systemu ochrony danych osobowych wprowadzana do polskiego porządku prawnego Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych wydanym przez Parlament Europejski i Radę Unii Europejskiej w dniu 27.04.2016 r.  Akt ten, który wejdzie w życie w dniu 25 maja 2018 r., nakłada na wszystkich przedsiębiorców gromadzących i wykorzystujących dane osobowe osób fizycznych obowiązek wdrożenia nowoczesnego systemu ochrony tych danych. Prelegent przedstawi proponowane sposoby przygotowania się do nowego stanu prawnego oraz wskaże problemy, które mogą pojawić się na gruncie stosowania nowych przepisów.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.