Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Ewa Kieczka

Brand Manager (Future Processing)

Od 7 lat jest związana zawodowo z marketingiem. Współpracowała m.in. z tak uznanymi markami jak: Mitstubishi Electric, Vattenfall, Intersport czy KBC. W Future Processing (FP) pracę rozpoczęła od zaangażowania się – w ramach działu Culture – w realizację strategii komunikacji dedykowanej członkom zespołu FP. Obecnie, jako Brand Manager w komórce Smart City, zajmuje się skutecznym promowaniem produktów FP, np. SmartFlow, Future Office. Prywatnie jest pasjonatką podróży, zawsze z paszportem w kieszeni.

 

Temat: O onboardingu i IoT na przykładzie Future Processing.

Jak wdrożyć interaktywne drogowskazy w korporacyjnej dżungli i jak pomóc nowej osobie w jej pierwszych tygodniach pracy? Bo początki nie muszą być trudne, ani nie muszą brzmieć jak scenariusz horroru. W FP robimy to „inaczej". Na przykładach udowodnimy, jak procesy zachodzące w ponad 700-osobowej firmie udało przekuć się w sprawnie działające narzędzia pozwalające sprawnie wykorzystać ciekawość początkującego pracownika i jak za pomocą specjalnego oprogramowania przełamać lęk przed nowym środowiskiem pracy. Będziemy inspirować i na przykładach pokażemy jak wykorzystać i utrzymać zaangażowanie, kiedy u nowego członka zespołu opadną emocje po pierwszych dniach w nowej firmie. Pokażemy szczegóły nagrodzonego programu onboardingowego, opowiemy o roli Internetu Rzeczy w organizacji i udowodnimy jak jednym przyciskiem zaoszczędzić 150 tys.złotych rocznie.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.