Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Natalia Selinger

HR Manager Wroclaw&Tricity&Warsaw (Luxoft Poland)

Praktyk HR z ponad 13-letnim doświadczeniem w budowaniu, wdrażaniu, rozwijaniu zespołów i narzędzi HR. Absolwentka studiów doktoranckich w Katedrze Pracy i Stosunków Przemysłowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Training & Business School Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły AC/DC. Certyfikowana konsultantka narzędzi Hogan Assessments oraz Thomas International. Swoje zainteresowania koncentruje obecnie na zagadnieniach współpracy HR z biznesem, dostarczaniem wartości przez dział HR do organizacji, jak i w szczególności problematyce retencji pracowników.

 

Temat: Zarządzanie talentami na konkurencyjnym rynku pracy.

Zarządzanie talentami na dobre wpisało się w praktykę wielu firm. Już nikogo nie trzeba przekonywać, że sukces firmy zależy w bardzo dużej mierze od kompetencji pracowników. Im więcej firma posiada pracowników o najwyższym potencjalne, tym bardziej jest ona konkurencyjna.  Dlatego też umiejętne skonstruowanie programu do rozwoju talentów może być motorem napędowym danej firmy. Umiejętne i w pełni dopasowane do firmy, gdyż w praktyce definicja talentu będzie odmienna w różnych organizacjach. W trakcie wystąpienia Natalia i Ewelina zaprezentują podejście do tego tematu na przykładzie firmy Luxoft, która operuje na bardzo konkurencyjnym rynku IT.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.