Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Jolanta Gantkowska

Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny (ASPIRE, Alexander Mann Solutions Polska)

Jest członkiem zarządu ASPIRE. Od 2005 roku związana z Alexander Mann Solutions Polska. Obecnie odpowiada za operacje AMS w Polsce (Kraków i Gdansk) oraz zarządza globalnymi zespolami ds. administracji rekrutacyjnej, skupiając się nad wprowadzaniem technologii automatyzacji do tych procesów. Odpowiedzialna za wprowadzanie pierwszych w AMS produktów rekrutacyjnych wykorzystujących RPA, AI i inne dotsępne technologie.

Temat: Dokąd zmierza outsourcing? 

Od ponad dekady obserwujemy dynamiczny wzrost sektora centrów usług biznesowych w Polsce, będący efektem niespotykanego wcześniej zainteresowania zachodnich inwestorów, dążących do podniesienia konkurencyjności swoich firm. To unikalny okres w najnowszej historii Polski, którego jesteśmy świadkami i zarazem beneficjentami. Jarek podsumuje dane dotyczące tego rynku w Polsce, a także trendy i przewidywania co do jego dalszego rozwoju. Jolanta skupi się na przedstawieniu najnowszych badań dotyczących rozwoju sektora centrów usług biznesowych w Krakowie, miasta sukcesu, którego drogą podążają kolejne ośrodki w Polsce. W wystąpieniu Jolanta przedstawi te zjawiska i dobre praktyki, które złożyły się na ten fenomenalny rezultat.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.