Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Jolanta Skrzyńska-Winkel

Zastępca Dyrektora HR ds. Rozwoju Organizacji HRBP (EDF Polska Centrum Usług Wspólnych)

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich z 17-letnim doświadczeniem w obszarze HR. Ekspertka w zarządzaniu personelem i relacjami społecznymi, od wielu lat związana z sektorem energetycznym. Wdrażała polityki personalne oraz koordynowała restrukturyzacje i reorganizacje przedsiębiorstw, kreując dla kilku podmiotów z branży energetycznej w Polsce narzędzia wsparcia pracowników w procesach tj.: outsourcing, fuzje i przejęcia oraz tworzenie centrów usług wspólnych. Brała także udział w nowatorskich przedsięwzięciach biznesowych i budowaniu firm od podstaw. Wdrażała politykę zarządzania personelem w branży telekomunikacyjnej i mediach. Czas wolny spędza aktywnie poznając świat, najchętniej ze swoimi córkami Zolą i Balą. Absolwentka kierunku psychologii pracy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania kadrami oraz zarządzania i marketingu reklamy. Pracę zawodową rozpoczęła w Poznaniu w firmach: doradztwa personalnego, informatycznej (EMAX), agencji medialnej (AMS), gdzie pełniąc funkcję HRM tworzyła strategie zarządzania personelem, uczestniczyła w dynamicznym rozwoju spółek i ich ekspansji rynkowej. Od roku 1999 związana z rynkiem telekomunikacyjnym i dolnośląską firmą Dialog. Początkowo na stanowisku zastępcy dyrektora, a następnie dyrektora departamentu zasobów ludzkich, a od roku 2001 dyrektora ds. sprzedaży. W branży energetycznej – w Grupie EDF - od 2005 roku, początkowo w Elektrociepłowni w Zielonej Górze na stanowisku dyrektora ds. zasobów ludzkich. Od roku 2009 mocno zaangażowana w procesy reorganizacyjne dla całej Grupy EDF w Polsce, jako Wicedyrektor HR ds. Rozwoju Organizacji.

Temat wystąpienia: Tworzenie Centrum Usług Wspólnych dla Grupy EDF Polska.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.