Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST
Ilona Ciężkowska

HR Deputy Manager
RR Donnelley Europe, Centrum Usług

Od ponad 6 lat odpowiada za politykę wynagrodzeń i benefitów oraz bezpieczeństwo prawne w grupie RR Donnelley.

... dowiedz się więcej
Sylwia Czajka-Jansen

Senior HR Business Partner

Ponad 17 lat doświadczeń w obszarze HR w międzynarodowych firmach działających z powodzeniem zarówno na rynku lokalnym jak i globalnym (Ferpol, Philips, LG, Shell i Genpact).

... dowiedz się więcej
Karolina Długosz

CSR Manager
Capgemini Polska

Pracowała najpierw w NGO, potem w Danone, obecnie zarządza CSRem w Capgemini, gdzie m.in. z sukcesem prowadzi program wolontariatu i wdraża pilotażowy projekt zmierzający do zbudowania modelu zatrudnienia osób niewidomych.

... dowiedz się więcej
Magdalena Dzikowska

HR Manager
Carlsberg Shared Services

Posiada różnorodne umiejętności z dziedziny zarządzania talentami, konsultingu HR, rekrutacji czy budowania relacji w zespole pracowniczym, zdobyte podczas pracy w międzynarodowych firmach.

... dowiedz się więcej
Marcelo Mendizabal

HR Business Partner Global Shared Services Centre
Electrolux Poland

Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w różnych działach i na różnych szczeblach, między innymi w dziale sprzedaży, IT, obsługi klienta i HR, oraz ponad 10-letnie doświadczenie managerskie.

... dowiedz się więcej
Dominika Nawrocka

Employer Branding Manager
Capgemini Polska

Od ponad 9 lat zawodowo zajmuje się łączeniem różnych aspektów marketingu, PR-u oraz HR. W Capgemini od 2012 roku jest odpowiedzialna za strategię Employer Branding dla Capgemini w Polsce, jej wdrażanie oraz mierzenie efektywności podejmo... dowiedz się więcej

Rafał Pokrzywa

Recruitment & Talent Acquisition Manager - Associate Director
UBS Kraków

Posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników średniego i wysokiego szczebla w różnych branżach oraz w zarządzaniu zespołami rekruterów wspierającymi klientów na rynku lokalnym i międzynarodowym.

... dowiedz się więcej
Katarzyna Reinfuss

HR Manager
Motorola Solutions, Centrum Usług

Specjalizuje się w projektowaniu strategii rekrutacji, rozwoju zespołów projektowych, podnoszeniu efektywności organizacji, oraz relacjach pracowniczych.

... dowiedz się więcej
Jolanta Skrzyńska-Winkel

Zastępca Dyrektora HR ds. Rozwoju Organizacji HRBP
EDF Polska Centrum Usług Wspólnych

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich z 17-letnim doświadczeniem w obszarze HR. Ekspertka w zarządzaniu personelem i relacjami społecznymi, od wielu lat związana z sektorem energetycznym.

... dowiedz się więcej
Tina Sobocińska

EMEA PASS People Administration Shared Services Director
Schneider Electric Polska

Obecnie EMEA PASS People Administration Shared Services Center Director, wcześniej HR Business Partner dla Funkcji Globalnych (Finance Shared Services, HR Shared Services, Global Marketing) i Country HR Business Partner w Schneider Electric.

... dowiedz się więcej
Jacek Sysak

Talent Development Manager
Euroclear Bank SA/NV

Jako Talent Development Manager w firmie Euroclear Bank odpowiada za zarządzanie programami rozwojowymi, zarządzanie talentami, prowadzenie projektów oraz doradztwo HR.

... dowiedz się więcej
Dominika Nawrocka

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Capgemini Polska

Od ponad 12 lat zawodowo zajmuje się łączeniem różnych aspektów marketingu, PR-u oraz HR. Obecnie Employer Branding Manager w firmie Capgemini Polska, wykładowca na studiach podyplomowych ZZL.

... dowiedz się więcej

Organizatorzy

Organizatorami konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych są:

Jarosław Pięta

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Manager i ekspert HR z 27-letnim doświadczeniem konsultingowym w środowisku międzynarodowych korporacji w Polsce. Od 26 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources.

Adela Zacharzewska

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Od 27 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources, jednej z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, specjalizującej się w obsłudze branży SSC/BPO/ITO. Doświadczony manager w dziedzinie executive serach i rekrutacji.

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.