Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Marcelo Mendizabal

HR Business Partner Global Shared Services Centre (Electrolux Poland)

Obecnie HR Business Partner w Centrum Usług Wspólnych Electroluxu w Krakowie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w różnych działach i na różnych szczeblach, między innymi w dziale sprzedaży, IT, obsługi klienta i HR, oraz ponad 10-letnie doświadczenie managerskie. Jego przygoda z tym sektorem w Polsce rozpoczęła się podczas powstawania Centrum Usług Wspólnych International Paper, które zatrudnia ponad 400 osób. Aktualnie Marcelo jest członkiem seniorskiego zespołu managerów w krakowskim centrum Electrolux, gdzie jest odpowiedzialny za całościową strategię i funkcję HR dla centrum usług wspólnych w Polsce oraz członkiem zespołu przywództwa dla globalnego centrum usług wspólnych. Posiada dyplom (MDPCC) z Międzynarodowego Biznesu oraz liczne certyfikaty poświadczające zdobytą wiedzę w dziedzinach HR, Zarządzania, IT i zarządzania projektami. Jest również aktywnym członkiem ASPIRE, organizacji zrzeszającej i reprezentującej sektor SSC/BPO w Polsce.

Temat wystąpienia oraz moderowanej debaty: Różnorodność i dynamiczny wzrost sektora usług wspólnych - szansa czy utrudnienie dla istniejących centrów.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.