Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Tina Sobocińska

EMEA PASS People Administration Shared Services Director (Schneider Electric Polska)

Obecnie EMEA PASS People Administration Shared Services Center Director, wcześniej HR Business Partner dla Funkcji Globalnych (Finance Shared Services, HR Shared Services, Global Marketing) i Country HR Business Partner w Schneider Electric. Ma 15 lat doświadczenia w HR management zdobytego w Schneider Electric, Sanofi Aventis, Altadis oraz doradztwie personalnym. Członek Zarządu Stowarzyszenia HR Generation Next, wcześniej Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej hobby to aktywny tryb życia. Zdobywczyni Killimandżaro w Afryce (5 895 m n.p.m.), uczestniczka biegów.

Temat wystąpienia: Parametryzacja HR- perspektywa HR Shared Services Center w Schneider Electric.

Opis: Schneider Electric wdrożył model HR z 3 głównymi rolami: HR Business Partner, HR Operations, HR Solutions. W kilku lokalizacjach na świecie powstały wewnętrzne Centra Usług Wspólnych HR., m.in. w Polsce. Transformacja HR przyniosła w efekcie innowacyjne rozwiązanie: HR stał się mierzalnym profesjonalnym serwisem z wartością dodaną, zorientowanym na zapewnienie satysfakcji klienta wewnętrznego - menedżera i pracownika. Jak mierzyć efektywność HR wewnętrznie i w stosunku do klientów? Odpowiedź na to pytanie oraz wnioski z dotychczasowych doświadczeń i wyzwania na przyszłość będą omówione w trakcie prezentacji.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.