Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Kasia Borowicz

Trener Rekrutacji i Sourcingu

Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci. Autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kmborowicz.com oraz założycielka Poland Sourcing Community, największej polskiej społeczności rekruterów. Na co dzień pomaga zespołom rekrutacji w skutecznym docieraniu do kandydatów. Regularnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, prowadząc prelekcje z zakresu nowoczesnych metod rekrutacji.

Temat: Precz z rekrutacją! O firmie bez HR.

Opis wystąpienia:

Wiele działów HR na co dzień zmaga się z nie lada wyzwaniem: biznes postrzega je jako jednostkę kosztową i nie traktuje jako poważnego partnera do rozmów. Jednocześnie rozwój technologii ułatwiającej prowadzenie rekrutacji i zarządzania pracownikami zdaje się prowadzić do konkluzji, że dział HR w ogóle nie jest potrzebny w organizacji. Czy rzeczywiście można rekrutować bez działu HR? Jak wyglądają przykłady firm, gdzie rekrutacja działa w modelu zdecentralizowanym? Wreszcie, jakie technologie branżowe mogą zastąpić rekruterów - i jak powinny reagować na nie działy HR? W trakcie prezentacji zmierzymy się z największymi obawami HR-owców i najśmielszymi marzeniami biznesu, by znaleźć odpowiedź na pytanie nie o to, czy firma bez HR może istnieć, ale raczej czy firma bez HR może działać lepiej.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.