Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST
Rahim Blak

CEO
Click Community

CEO click community - agencji social media zatrudniającej ponad 80 social media specjalistów oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM.&a... dowiedz się więcej

Kasia Borowicz

Trener Rekrutacji i Sourcingu

Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci. Autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kmborowicz.com oraz założycielka Poland Sourcing Community.

... dowiedz się więcej
Karolina Długosz

CSR Manager
Capgemini Polska

Doświadczenie zdobywała w NGO oraz w międzynarodowych firmach współpracując z instytucjami I, II i III sektora. Od 2011 roku jest Managerem CSR w Capgemini Polska, gdzie z Fundacją MOFFIN realizuje program Win with Capgemini.

... dowiedz się więcej
Marek Grodziński

Regionalny Lider Praktyki
GBS EY Business Advisory

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze usług biznesowych, finansów międzynarodowych, i zarządzania projektami. Jest regionalnym liderem praktyki Global Business Services w EY Business Advisory.

... dowiedz się więcej
Łukasz Kobus

Business Development Manager
CIMA

Manager z 10-letnim doświadczeniem w rozwijaniu biznesu i doradztwie w obszarze nowoczesnych technologii. Obecnie zaangażowany w rozwój programów szkoleniowych z obszaru fintech. Entuzjasta technologii blockchain i RPA.

... dowiedz się więcej
Sylwia Królikowska

Prezes Zarządu, Superniania Liderów
Van Dahlen Group

Od ponad 15 lat wspiera liderów w podnoszeniu ich kompetencji, zwłaszcza w kontekście zarządzania młodym pokoleniem. Jest założycielem, właścicielem i prezesem zarządu Van Dahlen Group. Z wykształcenia psycholog.

... dowiedz się więcej
Tomasz Kryszczyński

Psycholog, certyfikowany trener mindfulness w programach MBSR/MBCT
Kwantum Szkolenia

Psycholog, trener, nauczyciel mindfulness. Autor licznych programów szkoleniowych. Praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z grupami.

... dowiedz się więcej
Małgorzata Niewińska

Head of Change Management
CBRE

Executive leader i business consultant z 20-letnią praktyką zawodową. Ekspert w obszarach zarządzania zmianą organizacyjną, zarządzania strategicznego i zarządzania projektami.

... dowiedz się więcej
Dariusz Pastuła

Dyrektor ds. Personalnych
Aon

Od 13 lat związany z branżą HR. Obecnie jako Dyrektor ds. Personalnych w firmie Aon w Krakowie, zarządza strategią procesów rekrutacyjnych i employer brandingu. 

... dowiedz się więcej
dr Piotr Prokopowicz

Ekspert w zakresie zarządzania talentami i przywództwa, trener, mówca TEDx i wykładowca
Freenovation, Uniwersytet Jagielloński

Z sukcesem łączy naukę i praktykę zarządzania. Członek Center for Evidence-Based Management oraz Society for Industrial and Organizational Psychology. Autor książek, wykładowca, szkoleniowiec.

... dowiedz się więcej
Marcin Urbaś

Sportowiec, wokalista, założyciel Akademii Lekkoatletycznej Marcina Urbasia
Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia

Najszybszy człowiek w historii polskich biegów krótkich na kilku dystansach. Medalista Mistrzostw Europy i dwukrotny Olimpijczyk, pasjonat muzyki, były wokalista deathmetalowego zespołu Sceptic.

... dowiedz się więcej
Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources

Od kilkunastu lat związany z branżą HR. Jako Talent Development Manager w firmie Aon odpowiada za zarządzanie programami rozwojowymi, wdrażanie rozwiązań wspierających zarządzanie talentami, prowadzenie projektów oraz doradztwo HR.

... dowiedz się więcej
Barbara Wawrzynek

Konsultant ds. Wellbeing w środowisku biznesowym

HR-owiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w środowisku BPO. Propagator wellbeing  experience jako nowego podejścia w budowaniu energetycznych i produktywnych organizacji przyszłości. 

... dowiedz się więcej
Marek Wzorek

Ekspert w zakresie turkusowych organizacji/CEO
ecoCoach

Współzałożyciel i CEO ecoCoach, ekspert w zakresie turkusowych organizacji, executive i biznes coach, mentor i trener, wykładowca. Pomaga organizacjom rosnąć, rozwijać przywództwo i transformować się w kierunku turkusowych organizacji.dowiedz się więcej

dr Barbara Zych

CEO
Employer Branding Institute

Założycielka Employer Branding Institute, w tym narzędzia do pomiaru efektywności procesów EB w organizacjach ebnavi.com Doktor psychologii, promotor kierunku People Analytics w Polsce, wykładowca.

... dowiedz się więcej

Organizatorzy

Organizatorami konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych są:

Jarosław Pięta

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Manager i ekspert HR z 27-letnim doświadczeniem konsultingowym w środowisku międzynarodowych korporacji w Polsce. Od 26 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources.

Adela Zacharzewska

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Od 27 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources, jednej z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, specjalizującej się w obsłudze branży SSC/BPO/ITO. Doświadczony manager w dziedzinie executive serach i rekrutacji.

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.