Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Karolina Długosz

CSR Manager (Capgemini Polska)

Od wielu lat łączy świat potrzeb organizacji pozarządowych z potrzebami biznesu i to pogranicze uważa za swoje właściwe miejsce. Od 2011 roku jest Managerem CSR w Capgemini Polska, gdzie z Fundacją MOFFIN realizuje program Win with Capgemini. Jego podstawą jest przekonanie obu partnerów, że autentyczne włączenie osób niepełnosprawnych do zespołów pracowniczych jest potrzebne zarówno pracodawcom, jak i społeczeństwu.

Doświadczenie zdobywała najpierw w NGO, a potem w międzynarodowych firmach współpracując z instytucjami I, II i III sektora. Wielbicielka dwóch kół. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i studiów podyplomowych na Collegium Civitas.

Temat: Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością – schematy a realne wyzwania dużych firm. 

Opis wystąpienia:

Czego obawia się rekruter w Twojej firmie, gdy rozważa kandydaturę pracownika, który w swoim CV „przyznał się” do niepełnosprawności? Jak wygląda adaptacja stanowiska pracy dla osoby z niepełnosprawnością? Dlaczego tzw. talent pool kompetentnych osób niepełnosprawnych nie jest taki duży, jak wskazywałyby liczby? Zatrudnienie osób niepełnosprawnych w firmach to wyzwanie, na które powinny pracować dwie strony: firmy i kandydaci z niepełnosprawnością. Dla każdej strony to wysiłek – dlaczego warto go podjąć?

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.