HR-owiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w środowisku BPO. Propagator wellbeing experience jako nowego podejścia w budowaniu energetycznych i produktywnych organizacji przyszłości. Na co dzień pracuje jako Konsultant ds.Wellbeing, odpowiadając za wdrażanie i zarządzanie wellbeingiem strategicznym w środowisku biznesowym w EMEA.
Aktywnie kształtuje rynek i kulturę wellbeing w Polsce, budując świadomość i otwartość organizacji na wdrażanie wellbeingu w ujęciu systemowym (poziom indywidualny, zespołowy, organizacyjny):
- Wykładowca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych „Wellbeing w Organizacji” w Wyższej Szkole Bankowej (WSB) we Wrocławiu,
- Współautor pierwszej na polskim rynku książki „Wellbeing Organizacyjny” (wyd.: INFOR, dostępna od maja 2018),
- Autorka artykułu „Wellbeing – Zawody dla ambitnych” dla Magazynu Personel i Zarządzanie (luty 2018),
- Prelegent i ekspert podczas konferencji.
Posiada 10-letnie doświadczenie jako EMEA trener biznesu. Na swojej ścieżce zawodowej odpowiedzialna za budowanie i zarządzanie strategią szkoleniowo-rozwojową dla organizacji. Stworzyła i wprowadziła nowy segment rozwojowy w ramach oferty L&D dla pracowników Energize Me Up. Odpowiedzialna za zarządzanie projektami dotyczącymi zaangażowania oraz budowania kompetencji liderskich w Europie. Certyfikowany trener AQR Mental Toughness oraz certyfikowany trener DDI. Pasjonat neuronauki, interdyscyplinarności w podejściu do rozwoju i fotografii.
Temat: Wellbeing Experience - nowy wymiar doświadczenia w organizacji.
Opis wystąpienia:
Współcześnie sukces produktu definiuje się poprzez doświadczenie użytkownika: od technology experience, przez food experience, po szeroko pojęte brand experience. Jeśli potraktować wellbeing jako nowy produkt dla pracownika - użytkownika/konsumenta organizacji, to w jaki sposób organizacje mogą wpłynąć na jego wellbeing expierience? Jak skutecznie przenieść wellbeing experience na poziom strategiczny i czyją jest to odpowiedzialnością w organizacji? Czym właściwie jest wellbeing organizacyjny i jak przejść od koncepcji 'wellbeing-fiction' do ' wellbeing- functional'?