Start rejestracji już w maju! Wkrótce więcej szczegółów.

Sylwia Królikowska

Prezes Zarządu, Superniania Liderów (Van Dahlen Group)

Z wykształcenia jest psychologiem (w trakcie doktoratu z zakresu psychologii przywództwa i charyzmy), z zawodu trenerem biznesu, a z zamiłowania Supernianią Liderów. Od ponad 15 lat wspiera liderów w podnoszeniu ich kompetencji, zwłaszcza w kontekście zarządzania młodym pokoleniem (także Snowflakes Generation). Pracuje z największymi firmami (IBM, Motorola, Shell, Unilever i wiele innych) w Polsce i na świecie (szkoliła w Indiach, Malezji, UK, Kazachstanie i na Filipinach).

Jest założycielem, właścicielem i prezesem zarządu Van Dahlen Group. Wychowała wiele pokoleń trenerów, mentorów i skutecznych menedżerów. Prywatnie żona, matka, podróżniczka i wielbicielka teleturniejów „wiedzowych”.

Temat: Charyzmatyczny lider jako role model młodego pokolenia - żeby zapalać innych, samemu trzeba płonąć.

Opis wystąpienia:

Przez wieki charyzma rozumiana była jako swoisty „dar Boży”, dzięki któremu lider sprawiał, że inni podążali za nim bez szemrania, a nawet z zachwytem w oczach. Dzisiaj wiemy, że charyzma to kombinacja bardzo konkretnych kompetencji, których nabycie i rozwijanie nie tylko jest możliwe, ale wręcz wskazane w związku z licznymi zmianami, jakie przechodzą organizacje. W takcie prelekcji uczestnicy nie tylko dowiedzą się, które umiejętności stanowią o byciu charyzmatycznym liderem, ale także jak te umiejętności zdobywać i doskonalić w codziennym działaniu.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2018

Partnerzy konferencji 2018

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.