Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Marcin Urbaś

Sportowiec, wokalista, założyciel Akademii Lekkoatletycznej Marcina Urbasia (Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia)

Multimedalista Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych (42 medale, w tym 18 złotych!), medalista Mistrzostw Europy i dwukrotny Olimpijczyk, wielokrotny rekordzista Polski - również na dystansach nietypowych. Jest drugim, białym sprinterem w historii, który pokonał dystans 200 m w czasie krótszym niż 20 sekund (19,98 s).

Został ambasadorem następujących marek związanych ze sportem i światem mediów:

Reebok / Nike / Asics / ON

Adidas Performance / Garnier

Audimas / AMS / Scotch & Soda

Gatorade / Red Bull

Aktualnie jest ambasadorem projektu Kluby Sportowe ORANGE, gdzie jako przedstawiciel lekkoatletyki wspiera rozwój dzieci z całej Polski.

Długie włosy były przez wiele lat znakiem rozpoznawczym sportowca – był wokalistą deathmetalowej formacji SCEPTIC. Jest autorem większości tekstów oraz aranżacji wokalnych zespołu.

W show biznesie pojawiał się również jako reporter sportowy, prowadził kilka programów telewizyjnych, był uczestnikiem programów TV emitowanych w tzw. Primetime. Organizator i konferansjer wielu ogólnopolskich i lokalnych imprez sportowych. Znany z działań dobroczynnych w „Drużynie Szpiku”, czyta bajki w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Właściciel Akademii Lekkoatletycznej Marcina Urbasia – nietuzinkowej akademii sportowej dla dzieci i młodzieży. Zawsze aktywny, uśmiechnięty i zaangażowany, często zapraszany w roli eksperta do największych stacji telewizyjnych i radiowych w Polsce. Człowiek wielu zainteresowań i pasji.

Temat: Prześcignąć siebie - cztery odsłony ludzkiej różnorodności.

Opis wystąpienia:

Człowiek to istota stadna i jako taka, ma cały czas poczucie określonej przynależności kulturowej i społecznej. Człowiek jest zatem trybikiem w większym mechanizmie, który bez jego wkładu funkcjonuje mniej sprawnie i nieefektywnie. Większość ludzi w świecie kontaktów międzyludzkich porusza się zachowawczo i nieufnie, ograniczając się do zawężonego pola działań. Niezwykle często obawia się „wyjść przed szereg”, by jego działania nie pociągnęły za sobą konsekwencji dla niego nieprzewidywalnych, takich jak np. reakcja środowiska. Różnorodność nie jest wcale cechą powszechną w Naszym społeczeństwie, a już zderzenie wielu bardzo różnych zainteresowań to zjawisko prawie nieobecne. Prelegent podczas swojego wystąpienia udowodni, że można łączyć różne zainteresowania i środowiska, a jedyne czego do tego potrzebujemy, to otwarty umysł i pełne zaangażowanie. Bo różnorodność czyni człowieka najbardziej kreatywnym!

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.