Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Tomasz Kryszczyński

Psycholog, certyfikowany trener mindfulness w programach MBSR/MBCT (Kwantum Szkolenia)

Jest psychologiem, trenerem, nauczycielem mindfulness w programach MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) i MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) certyfikowanym przez The Institute for Mindfulness – Based Approaches z siedzibą w Bedburgu. Należy do pierwszej grupy certyfikowanych nauczycieli MBSR w Polsce i jest jednym z niewielu certyfikowanych nauczycieli MBCT – programu ukierunkowanego na profilaktykę nawrotów depresji w naszym kraju. Autor licznych programów szkoleniowych. Praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z grupami.

Prowadził zajęcia poświęcone mindfulness w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz grupach komercyjnych. Regularnie realizuje ośmiotygodniowy, klasyczny program MBSR w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Doświadczenia dotyczące narzędzi stosowanych w MBSR i MBCT zdobywał w ciągu wielu lat własnej praktyki i badań w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii oraz Tajlandii.

Pracą z różnego rodzaju grupami i klientami indywidualnymi zajmuje się od 1993 roku. Przez wiele lat przygotowywał i realizował procesy rozwojowe dla pracowników takich organizacji, jak AIG, Avon, Cadbury, Faurecia, Kraft, Panalpina, Santander, SCA, Wedel, Volvo i wielu innych.

Aktywnie popularyzuje wiedzę dotyczącą uważności, jest zapraszany do prowadzenia spotkań  i udziału w różnego rodzaju wydarzeniach poświęconych szeroko rozumianej praktyce medytacyjnej w wielu organizacjach, np. Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Wyższej Szkole Bankowej, Uniwersytecie Wrocławskim, Nowych Horyzontach, Narodowym Forum Muzyki czy Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie.

Autor książki „Wgląd. Buddyzm Tajlandia Ludzie”.

Temat: Po co nam mindfulness? - "Sami bądźcie dla siebie światłem i schronieniem".

Opis wystąpienia:

Mindfulness jest coraz bardziej popularne. Staje się modne. Bywa reklamowane jako „sexy”. Czym jednak faktycznie jest? Jak można rozwijać mindfulness? Po co to robić? Czy przynosi jakiekolwiek korzyści? Czy jest fenomenem XXI wieku? Na te i inne pytania związane z mindfulness w oparciu o własne wieloletnie doświadczenie psychologa, nauczyciela mindfulness, podróżnika, który odwiedził dziesiątki miejsc w Azji, Europie i Ameryce, gdzie na różne sposoby praktykowano mindfulness podczas swojego wystąpienia opowie Tomasz Kryszczyński.

 

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.