Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Łukasz Kobus

Business Development Manager (CIMA)

Manager z 10-letnim doświadczeniem w rozwijaniu biznesu i doradztwie w obszarze nowoczesnych technologii. Obecnie zaangażowany w rozwój programów szkoleniowych z obszaru fintech. Entuzjasta technologii blockchain i RPA.

Działając w sektorze prywatnym i publicznym wprowadzał na polski rynek najwyższej klasy rozwiązania technologiczne japońskich i brytyjskich korporacji, wspierając rozwój polskiego przemysłu i nauki. Mocno zaangażowany w podnoszenie świadomości wpływu czwartej rewolucji technologicznej na firmy z sektora finansowego. W CIMA specjalizuje się w programach szkoleniowych z obszaru Blockchain i Data Analytics

Temat: Future of Finance – nadchodzą zmiany w biznesie i finansach! Jesteś gotowy?

Opis wystąpienia: Żyjemy w ciekawych czasach. Wkroczyliśmy w czwartą rewolucję przemysłową zwaną „cyfrową”, która właśnie dotyka branży finansowej. W fabrykach roboty już dawno zastąpiły ludzi w wykonywaniu „podstawowych” czynności. Teraz wkraczają do księgowości, audytu, controlingu... Za chwilę nastąpią zmiany, które wymuszą na pracownikach nabycie zupełnie nowych kompetencji. Nigdy dotąd w historii umiejętności finansowe, biznesowe i IT nie przenikały się tak mocno, jak teraz. Wiele osób będzie musiało nabyć nowe kompetencje.

Prelekcja obejmie następujące zagadnienia:

  • Future of Finance research – badania zmian przeprowadzone przez The Association of International Certified Professional Accountants (połączona CIMA i Amerykańska AICPA).
  • Jak zmieni się rola finansisty.
  • Technologie, które wymuszą zmiane kompetencji.
  • Rewolucja w strukturach centrów biznesowych.
  • Kierunek zmiany wymaganych kompetencji finansisty.
  • CIMA – kwalfikacja odporna na automatyzacje i robotyzacje.


 

 

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.