Start rejestracji już w maju! Wkrótce więcej szczegółów.

Marek Grodziński

Regionalny Lider Praktyki (GBS EY Business Advisory)

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze usług biznesowych, finansów międzynarodowych, i zarządzania projektami. Jest regionalnym liderem praktyki Global Business Services w EY Business Advisory. Specjalizuje się w transformacji funkcji wsparcia (finanse i księgowość, HR, zaopatrzenie, obsługa klienta, marketing), a szczególnie w realizacji rozwiązań dla centrów usług wspólnych oraz BPO. Były członek zarządu Capgemini Polska, współzałożyciel oraz przez 8 lat wiceprezes Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL).

Temat: Czy programy szkoleniowe wspierają rozwój biznesu?

Opis wystąpienia:

Cykl życia produktów i usług jest coraz krótszy, a to oznacza, że organizacje potrzebują szybszego „odświeżania” kompetencji w swoich zespołach. Centra usług wspólnych mają szansę stać się katalizatorem i liderem rewolucji technologicznej, ale czy są na to przygotowane? Czy dzisiejsze programy rozwojowe wspierają to, co się niechybnie wydarzy czy nastawione są na „tu i teraz”? Marek Grodziński przedstawi wizję przyszłości sektora usług biznesowych i przeanalizuje, jak funkcja HR może i powinna wesprzeć biznes w zakresie rozwoju pracowników.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2018

Partnerzy konferencji 2018

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.