Start rejestracji już w maju! Wkrótce więcej szczegółów.

Małgorzata Niewińska

Head of Change Management (CBRE)

Executive leader i business consultant z 20-letnią praktyką zawodową. Ekspert w obszarach zarządzania zmianą organizacyjną, zarządzania strategicznego i zarządzania projektami. W CBRE od 2017 roku. Propagatorka koncepcji inteligentnej przestrzeni pracy, zakładającej synergię pomiędzy ludźmi i środowiskiem, w którym pracują. W pracy skoncentrowana na ludziach – inspirowaniu ich do przełamywania schematów w myśleniu i działaniu oraz motywowaniu do ciągłych poszukiwań i rozwoju.

Temat: Elastyczność organizacji - wybór czy strategiczna konieczność?

Opis wystąpienia:

Wymagania współczesnego rynku oraz turbulentne otoczenie zmuszają organizacje do ciągłego monitorowania zachodzących zmian oraz do dużej elastyczności działania i szybkiej reakcji na pojawiające się sygnały z otoczenia. Czy elastyczność jest zagadnieniem operacyjnym czy strategicznym? Jak wbudowanie aspektu elastyczności w długofalową strategię biznesową może wpływać na decyzje dotyczące inicjatyw zmian organizacyjnych? Jak decyzje nieruchomościowe mogą wspierać długofalowe ambicje strategiczne? To z pewnością nie wszystkie, ale jedne z kluczowych wyzwań, z którymi mierzą się nowoczesne organizacje. Wychodzimy z założenia, że świadomość silnych zależności pomiędzy strefami operacyjną, ekonomiczną i kultury organizacji to punkt wyjścia do dyskusji o szeroko rozumianej elastyczności. Celem prezentacji jest podzielenie się naszymi obserwacjami oraz inspiracja słuchaczy do dyskusji o elastyczności, we własnych organizacjach.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2018

Partnerzy konferencji 2018

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.