Start rejestracji już w maju! Wkrótce więcej szczegółów.

Dariusz Pastuła

Dyrektor ds. Personalnych (Aon)

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej. Od 13 lat związany z branżą HR, w tym prawie 11 lat jako pracownik firmy Aon, gdzie na początku odpowiedzialny był m.in. za budowanie działu personalnego oraz rekrutację pracowników do nowo powstającego oddziału firmy. 

Obecnie jako Dyrektor HR odpowiada za całą politykę personalną Aon w Krakowie, zarządzając strategią procesów rekrutacyjnych, employer brandingu czy rozwoju talentów, realizując również globalne aspiracje Aon i rozwijając wizerunek firmy na rynku pracy jako chętnie wybieranego pracodawcy. Dodatkowo jako członek lokalnej kadry zarządzającej ma wpływ na strategiczne kierunki rozwoju firmy. W swej codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na kwestię wdrażania i promowania wśród pracowników idei Aon Wellbeing i Activity Based Working.

Temat: 10 000 metrów kwadratowych możliwości wspierających wellbeing pracowników Aon.

Opis wystąpienia:

Nowe biuro Aon to efekt ponad dwuletniego projektu, mającego na celu stworzenie miejsca, które wspiera elastyczność pracy i wellbeing pracowników. To także zmiana kultury organizacyjnej i modelu pracy na Activity Based Working, co niejednokrotnie stanowiło wyzwanie zarówno dla kadry zarządzającej, jak i samych pracowników. To wreszcie precyzyjna odpowiedź na obecne wymagania rynku i pewny krok w stronę przyszłości pracy.

Czego nauczył nas ten projekt? Jak nowa przestrzeń zmieniła naszą codzienność i wpłynęła na wellbeing pracowników? O tym wszystkim opowie Dariusz Pastuła – Dyrektor HR Aon w Krakowie.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2018

Partnerzy konferencji 2018

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.