Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Marek Wzorek

Ekspert w zakresie turkusowych organizacji/CEO (ecoCoach)

Współzałożyciel i CEO ecoCoach, ekspert w zakresie turkusowych organizacji, executive i biznes coach, mentor i trener, wykładowca. Pomaga organizacjom rosnąć, rozwijać przywództwo i transformować się w kierunku turkusowych organizacji. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studiów MBA i podyplomowych studiów „Coaching w organizacji” na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca na uczelni ASBIRO.

Posiada duże doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Praktyk standardów wykorzystywanych w turkusowych organizacjach, takich jak pionierski model organizacyjny „układ solarny” i innych. Ten sprawdzony w skali międzynarodowej model, rozwija dalej w ecoCoach, tworząc turkusową organizację.

Wspiera firmy jako coach, trener, konsultant i facylitator w zmianach struktur organizacyjnych, tworzeniu turkusowych organizacji, zwiększaniu kreatywności działania, rozwoju biznesu oraz przywództwa. Pomaga firmom w budowaniu lepszych, szczęśliwszych i bardziej przyjaznych miejsc pracy oraz ludziom w realizacji ich pełni potencjału.

Temat: Układ solarny jako nowoczesna i elastyczna struktura organizacyjna firmy - alternatywa dla hierarchicznej i sztywnej piramidy.

Opis wystąpienia:

Czy zauważasz, że pracownicy pokolenia Z i Millenialsi chcieliby pracować w zupełnie inny sposób? Czy wg Ciebie obecny sposób organizacji firm, najczęściej jednokierunkowo i hierarchicznie, jest idealnym modelem do zarządzania w XXI wieku? Czy ten model organizacji firm ciągle się sprawdza skoro ma już kilka tysięcy lat? Odpowiedź na te pytania brzmi: TAK, nadchodzi zmiana. Zupełnie inaczej pracują już zespoły agile, turkusowe organizacje, firmy z układem solarnym lub holakracją. 

Marek swoją prezentację oprze na 10-letnim doświadczeniu w dużej międzynarodowej firmie z innowacyjnym systemem organizacyjnym o nazwie „układ solarny”, gdzie pracował jako dyrektor i prezes. Od 2018 współpracuje ze startupami jako executive i biznes coach oraz rozwija turkusowo firmę ecoCoach, której jest współzałożycielem. W czasie wystąpienia opowie, jak teraz wyglądają nowocześnie zarządzane firmy, które opierają się w 100% na człowieku.

 

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.